Jakie odszkodowania przysługują za wypadek w pracy?

Prawie w każdym zakładzie pracy istnieje przekonanie, że wypadek jest winą pracownika, gdyż ten nie przestrzegał zasad BHP. Nawet jeśli wypadek miał miejsce z winy pracownika, istnieje możliwość aby uzyskać odszkodowanie z innych źródeł. Zadzwoń i opisz swój przypadek i otrzymaj bezpłatną poradę co w danej sytuacji możesz zrobić: 533 200 004.

Nasi pracownicy do każdej sprawy podchodzą indywidualnie. Dlatego bardzo ważne jest opisanie sytuacji, przesłanie kompletu dokumentów. Poinformuj również naszego pracownika o tym czy na przykład w zakładzie pracy jest dodatkowe ubezpieczenie grupowe. Każdego dnia dochodzi do wielu wypadków przy pracy. Prawda jest jednak taka, że niewielu poszkodowanych w ich wyniku pracowników, zdaje sobie sprawę z tego jakie mają prawa i jak wysokie zadośćuczynienia mogą uzyskać.

W każdym przypadku sytuacji, w której miał miejsce wypadek w zakładzie pracy, niezbędna jest analiza dokumentów opisujących wydarzenie. Przygotuj wszystkie dostępne dokumenty (raport BHP z pracy, dokumentację ze szpitala itp) i zadzwoń do nas aby dowiedzieć się o przysługujących Ci prawach. Konsultacje są bezpłatne i do niczego nie zobowiązują.

Zostaw odpowiedź

htgfg fhgfhgf

hjgjnhgjhg

gfds